+48 602 723 014

kontakt@dominikphotobrodnica.pl

www.dominikphotobrodnica.pl

O Mnie

Serdecznie witam wszystkie pary planujące ślub!

 

Na imię mam Dominik. Fotografią zajmuję się już długo, bo od 2006 roku. Ukończyłem studia na Wydziale Fotografii w CUYAHOGA COMMUNITY COLLEGE W CLEVELAND w USA, gdzie zdobyłem swoją wiedzę i doświadczenie. Praca nad różnymi projektami oraz współpraca z różnymi artystami pomogła mi się rozwinąć artystycznie i pogłębić wiedzę z dziedziny fotografii. 

 

A jak pracuję?

 

Jestem fotografem z pasją oraz wielbicielem rzeczy niebanalnych. Dzięki temu moje zdjęcia są wyjątkowe i pozbawione sztuczności. Polegam na intuicji i korzystam z doświadczenia, które zdobyłem na przestrzeni lat. Podczas ślubu jestem zrelaksowany i zaciekawiony przyszłymi wydarzeniami, próbuję je przewidzieć, aby zawsze być sekundę przed momentem decydującym. Sprawia mi to ogromną radość, każdy reportaż to dla mnie osobiste wyzwanie. Staram się pracować dyskretnie, a jednocześnie nie pomijam żadnego istotnego momentu tego wyjątkowego dnia w życiu młodej pary. Z przyjemnością będę Wam towarzyszyć począwszy od sesji narzeczeńskiej, poprzez reportaż ślubny, aż do pleneru ślubnego wykonanego w wymarzonym miejscu.

 

Najważniejsza rada? Bądźcie sobą! To się zawsze sprawdza. Bałagan jest czasem wskazany, a nawet zdarza się, że jest źródłem inspiracji. Wybierzcie miejsce, gdzie będziecie się przygotowywać do ślubu, miejsce w którym będziecie przysięgać sobie miłość, a następnie miejsce, w którym będziecie tańczyć do białego rana. Razem zatrzymamy wyjątkowe chwile, ulotne emocje, by wracać do nich każdego dnia.

 

Ponadto wykonam dla Was zdjęcia z chrzcin, studniówek, komunii oraz sesji zdjęciowych – sesje brzuszkowe, noworodkowe, dziecięce, rodzinne, portret artystyczny. Realizacja zlecenia poprzedzona jest indywidualnym spotkaniem, na które serdecznie zapraszam.

Reportaż Ślubny

Portfolio

Oferta

Go up