+48 602 723 014

kontakt@dominikphotobrodnica.pl

www.dominikphotobrodnica.pl

arrow

Portfolio

Wesela

Portrety

We Dwoje

Osobiste

Reportaż Ślubny

To wyjątkowy dzień i dla każdej pary jedyny w swoim rodzaju. Moim zadaniem jest uwiecznić wszystkie najważniejsze momenty. To każdy szczegół dopełnia historię, która ożywa, gdy otworzycie album. Uwiecznię ten dzień z jego najpiękniejszej strony. Dyskretnie i czujnie towarzyszę Wam od przygotowań do końca oczepin.

 

 

Sesja Plenerowa 

 

Musi być romantyczna, klimatyczna i namiętna. Każdy subtelny gest, tworzy historię a Ja ją zatrzymuję w kadrze. Sesję możemy wykonać po ślubie w ustalonym wspólnie terminie, rozpoczynamy kilka godzin przed zachodem słońca. Wybieramy ciekawe i piękne miejsca. Możemy także pojechać w znane Wam okolice. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. 

 

 

 

Sesja Narzeczeńska

 

Na życzenie wykonuję ją przed ślubem, a jej forma jest spontaniczna, lekka i przyjemna. Dzięki temu pozwala to nam na szalone i niepowtarzalne ujęcia. Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby oswoić się z obiektywem i współpracą ze mną. Z wykonanych zdjęć można przygotować wyjątkowy prezent dla rodziców. 

 

 

Dokładne ustalenie kosztów, szczegóły oferty oraz plan wydarzeń omawiany jest podczas spotkania, ponieważ każdy ślub jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia.

Go up